Pomoc i kontakt

Blog

Aktualności

Newsy ze świata ADHD. Dowiedz się o ważnych zmianach społecznych i politycznych.

Poradnik

Porady, statystyki i informacje na temat ADHD.

Najnowsze wpisy

Osoby z ADHD są bardziej narażone na zaburzenia odżywiania.Niedowaga, nadwaga czy otyłość występują u nich częściej niż u innych.
Dysforia jest zaburzeniem psychiatrycznym którego cechami jest wybitne wyolbrzymianie błahych wydarzeń. Często występuje u osób z ADHD.
Dowiedz się jak cukier działa na osoby z ADHD i dlaczego zaleca się redukcje jego spożycia u osób z tym zaburzeniem.
Posłanka Marcelina Zawisza zwróciła się do resortu zdrowia, z prośbą o odniesienie się do niejasności związanych z "nadrozpoznaniami" ADHD.
"Nadrozpoznania" są przyczyną braku refundacji leków na ADHD dla osób dorosłych.
ADHD dotyka 1-7% dzieci na całym świecie. Szacuje się że może on dotyczyć nawet 5% całej populacji. Poznaj wyniki ankiety którą przeprowadziliśmy.
Poznaj 14 przystępnych porad pomagających osobom z ADHD. Dowiedz się jak radzić sobie z ADHD wdrażając proste zmiany w życiu.
Drogie leki, odsetki za opóźnienia w płatnościach, trudności zawodowe. To tylko wierzchołek góry lodowej jaką jest ADHD TAX.
Genetyka warunkuje około 75% przypadków ADHD. Dowiedz się dlaczego ewolucja mogła faworyzować geny związane z ADHD.
ADHD często jest postrzegane przez pryzmat wyzwań i trudności, warto spojrzeć na tę diagnozę z innej perspektywy. Osoby z ADHD dysponują unikatowym zestawem umiejętności i predyspozycji, które w odpowiednim kontekście mogą okazać się prawdziwymi supermocami!